Kdy budeme fotografovat?

×

Kde budeme fotit

Většina brněnských fotografů používá stejná místa (Špilberk, Petrov...).
Já na to jdu tak, aby se tvoje fotky odlišili od ostatních.
Ukázka netypických míst:

Romantický vagón

Máš svoji drahou polovičku, ale už tě nudí ty typické lavičkové či přírodní fotky? Upřímně, kolik lidí má fotky v 79 letém vagóně? Tady už není potřeba slov...

Zpátky do minulosti

Výpravčí hvízdá na píšťalu. Asistent udržuje světlomet v chodu. Vedoucí utíká po vratkých schodech do kanceláře. Ach to retro. Fotka stvořená pro tebe.

Diamantový úsvit

Vezmeme piknikový koš s kuřaty a vínem. Vyrazíme za úsvitu. Vezmi s sebou drahou polovičku. Větší romantika. Už jen stačí vychytat sluníčko. Ten výhled je úžasný!

Schovka naháčů

Jo. Na toto místo je potřeba být psychicky připraven. Budeš tu v obležení nudistů. No a co, jde přeci o tu úžasnou fotku! Neboj, budu ti krýt záda.

Yes, sir!

Potřebuješ něco fakt spešl? Něco výjimečného? Něco nobles, aby tvoje maličkost zazářila v byznyse? No problem. Můžu tě blejsknout třeba zde.

Technický majster

Jo, vypadá to dost divně. Lozit po trubkách. Ale ber to z té lepší stránky. Kolik lidí se nechá fotit na tomto místě? Ha, příhořívá! Moc jich právě nebude.

Odvážná jízda

Kouteček stvořený pro sourozenecké fotečky. Pst, dám ti jeden tip. Propleteš si ruce mezi tou ohradou a hned máš fotku, kterou ti bude závidět i soused od vedle.

Zpátky do dětských let

Houpy houp. Občas je potřeba si přestat hrát na drsňáka a přísnou manažerku. Kdy nám bylo nejlépe? No přeci tehdy, když jsme byli ještě jako malé děti.

Jezírko zamilovaných

Jen si představ, že své báječné křivky smočíš v tomto jezírku. Budeš stát na plochých kamenech ve vodě či břehu a já zachytím tvoji přirozenou krásu.

Rebelský mód aktivní

Nahodíš riflovinu. Rozcucháme trochu tvé vlasy. Přidáme trochu vážného a rebelského výrazu v obličeji a pak tento nářez zachytíme na věčnou fotografii. Úžasné!

Na slušňáky

Na závěr je slušné se rozloučit po slušňácku. Kvádro nebo sáčko, to máš fuk. Profesionální fotka na seriózním místě nesmí chybět a ty to víš.

Zaujalo tě to? Jdeš do akce?

×
back to top